36.009.80 - SNAP FRAME A1 - Aluminijasti reklamni okvir
33,00 € +DDV
| Zaloga |
384 |
Osnovni podatki
| Koda | 36.009.80 |
| Model | SNAP FRAME A1 |
| Barva | Srebrna |
| Dimenzija | 594 x 841 mm |
| Paket | 10/1 |
| Neto teža | 2.06 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Material | Aluminum, Aluminij |
| Črtna koda | 8605040053690 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 10 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.66 x 0.18 x 0.92 m |
| Teža bruto kartona | 22.06 kg |
| Volumen kartona | 0.11 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 761699900000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu
